Jak poznat, že je na čase hubnout

Často se mě lidé ptají, podle čeho jsem poznala, že je potřeba se sebou začít něco dělat. Položila jsem tuto otázku i několika známým, kteří se mnou začali hubnout a odpovědi byly různé. Většinou jsme se ale shodli na tom, že nejlépe se to pozná na oblečení. Ale i to se dá vyřešit nákupy :o)

Přiznat si, že začínáme tloustnout, není nic jednoduchého. Přesto je několik situací, které Vám to jasně naznačí. Já jsem pro vás vybrala jednu situace, která mě opravu pobavila.

Tehdy šlo o moji kamarádku, která trochu zapomněla, že by se měla krotit v jídle a narostlo jí bříško a zadek. Nějak si toho nevšimla, oblečení, které jí bylo malé, prostě vyhodila, koupila si vše o číslo větší (zase změnili číslování) a partnera zrovna neměla. Jednou tak šla po ulici a zastavila ji bývalá spolužačka, se kterou se delší dobu neviděly. Spolužačka se na kamarádku vrhla a křičela radostí na celou ulici: „Zlatíčko, tak ty jsi těhotná! To je super! A Koukám, že už nějakej čtvrtej měsíc!“ Kamarádka neutekla, ani se nerozbrečela a jen suše pronesla: „Ne, já jsem jen tlustá.“ Touto jednou větou si uvědomila, že velikosti opravdu nebyly přečíslované a partnera nemá, protože si jí nikdo ani nevšimne.

Více takových situací najdete na v mém eBooku Jak zhubnout za 2 měsíce 10 kg na nezbláznit se z toho, dostupný na Zhubni s rozumem

Komentáře